Myslivecký bál na Přimdě podporuje Kolowrátek

Již potřetí se Myslivecký bál na Přimdě zařadil mezi nejvýznamnější společenské a kulturní akce v regionu. Pořadatelé – zaměstnanci Kolowratových lesů – si dali velmi záležet a připravili pro své hosty poutavý program i bohatou tombolu.

Slavnostního zahájení se již tradičně ujala paní JUDr. Kolowrat-Krakowská. Srdečně uvítala všechny hosty, mezi kterými byli i mnozí partneři Nadačního fondu Kolowrátek. Ocenila obětavost zaměstnanců Kolowratových lesů, kteří bál připravovali ve svém volném čase a popřála všem zúčastněným příjemný večer.

K tanci i k poslechu hrála hudební skupina Music z Klatov, o pohoštění se postarala restaurace Myslivna z Rozvadova. Svým krásným hlasem opět potěšila i dojala Zuzanka Holakovská z Dětského domova Tachov. K dobré zábavě přispěla i děvčata z taneční skupiny Diamonds Dance group. Nelze nevzpomenout i Trubače Kolowratských lesů, kteří fanfárami na lesní rohy ohlašovali hlavní body programu.

Výtěžek z prodeje vstupenek, z bohaté a pestré tomboly i z dražené ceny Lov na muflona byl věnován prostřednictvím Nadačního fondu Kolowrátek Dětskému domovu v Tachově, který Kolowrátek dlouhodobě podporuje.