Slavnostní otevření Beauty salonu BE LOVELY v Novém Kolowratském Paláci v Praze

Ve středu 9. prosince 2015, v Novém Kolowratském Paláci, Na Příkopě 17, došlo k slavnostnímu otevření nového Beauty salonu BE LOVELY. Na ploše 140 m2 vznikl ojedinělý prostor, který nabízí komplexní služby péče o lidské tělo. Klienti mají k dispozici fyzioterapii, kosmetiku, vizažistku, masáže, manikůru a pedikůru.

Po tříměsíční stavební přípravě, jejímž záměrem bylo vytvořit útulné domácí prostředí a v maximální míře zachovat všechny artefakty původní šlechtické rezidence, vznikl prostor s podmanivou směsicí barev a vůní vhodný k relaxaci.

Herečky, dcera a matka, Tereza Kostková a Carmen Mayerová, kmotry salonu, a dlouholeté klientky kosmetičky Heleny Lažanské, spolu se správkyní rodového majetku, paní JUDr. Dominikou Kolowrat-Krakowskou, slavnostně salon představily. Iniciátorkou projektu a majitelkou salonu je paní Helena Lažanská, která navázala na své dlouholeté působení v prestižní klinice Esthe Laser Clinic. Péči o klienty svěřila zkušeným profesionálům ve svém oboru. Věří, že : „Krása těla vychází z krásné duše, a proto je nejen důležité pečovat o svůj vzhled, ale je neméně důležité pečovat také o své nitro, o to, abychom se cítili dobře."