Fotogalerie

Francesca Kolowrat-Krakowská je Jezdcem roku 2012

Francesca Kolowrat-Krakowská získala titul Jezdec roku 2012 v kategorii děti - skoky a první místo v dětské kategorii Dance and Jump Stars 21 Jezdectví (s počtem 2178 bodů). Ocenění převzala na jevišti Velkého sálu pražského Žofína v rámci galavečera jezdeckého sportu KONĚ NA ŽOFÍNĚ v sobotu 2. března 2013. Gratulujeme!

Foto: Michal Linhart

Jezdecký galavečer 2013 v Radiopaláci

V sobotu 2. února 2013 byly v Radiopaláci na pražských Vinohradech předány Výroční ceny České jezdecké federace. Oceněni byli jezdci ve čtyřech kategoriích – Sportovec ČJF roku 2012, Vycházející hvězda roku 2012, Cena pro jezdce navzdory všemu a Cena za rozvoj jezdectví v České republice. Slavnostním ceremoniálem diváky provedli Yvetta Blanarovičová s Alešem Suchánkem. Více na

Francesca zvítězila v závodu Magna Racino v Ebreichsdorfu

Dne 1. listopadu 2012 se Francesca Kolowrat-Krakowská s koněm Ugue Du Paddock umístila na vítězném 1. místě v kategorii Děti/Junioři mezinárodní skokové soutěže CSI2 Magna Racino v rakouském Ebreichsdorfu obtížnosti 120/130cm. Gratulujeme!

foto: Michal Linhart

Velké finále Kolowrat Junior Cup 2012

V neděli 30. září proběhlo v Hořovicích u Berouna velké finále seriálu závodů pro jezdce do 18 let Kolowrat Junior Cup (seriál v rámci Skokového poháru České pojištovny). V kategorii „děti a junioři do 15 let" se na třetím místě umístila Antonia Sabathilová s koněm Antalia, na druhém místě Klára Kocumová s koněm Lancer 1 a vítězkou se stala Hana Dostálová s koněm Andromeda 2.

V kategorii „junioři od 15 do 18 let" se na třetím místě umístila Andrea Halíková s koněm Wyoming 1, na druhém místě Jana Kovářová s koněm Autonom a vítězem se stal Ondřej Málek s koněm Cornils.

Do Hořovic dorazilo na 2 tisíce diváků a krásné počasí jen podtrhávalo kouzelnou atmosféru, a zážitek z velkého finále.

foto: Michal Linhart