Aktuality

Nový web www.kolowratteam.cz oficiálně spuštěn!

Provoz zcela nového internetového projektu Kolowrat Teamu byl oficiálně zahájen 1. února 2014 při galavečeru České jezdecké federace v pražském Radiopaláci. Této čestné úlohy se ujala předsedkyně Jezdeckého klubu Kolowrat – paní JUDr. Dominika Kolowrat-Krakowská. „Pro letošní rok připravujeme řadu novinek v podpoře převážně juniorského parkurového sportu. A jelikož se naše aktivity v jezdeckém odvětví neustále rozšiřují, rozhodli jsme se jim věnovat speciální internetové stránky, na nichž příznivci nejen našeho klubu najdou vždy ty nejaktuálnější informace kolem Kolowrat Teamu. Pevně věříme, že se stránky budou líbit a budou hojně navštěvované,“ uvedla Dominika Kolowrat-Krakowská.

www.kolowratteam.cz

více

Francesca Kolowrat-Krakowská úspěšná v Kreuthu

Do německého Kreuthu se ve dnech 21. – 24. listopadu vydala i juniorská jezdkyně Francesca Kolowrat-Krakowská. Ta se účastnila mezinárodních skokových závodů CSI** se třemi koňmi a domů si přivezla přední umístění i spokojenost.

více

Francesca Kolowrat-Krakowská na Světovém poháru v Lešně

Na mezinárodní skokové závody CSI***-W Leszno zařazené do Světového poháru se ve dnech 7. – 10. listopadu vydala společně s dalšími Čechy i juniorka Francesca Kolowrat-Krakowská. Ta bojovala po boku jezdců v Bronze a Silver Tour, kde slavila nejeden úspěch.

více

Francesca Kolowrat-Krakowská ve Wiener Neustadtu

Reprezentantka Jezdeckého klubu Kolowrat Francesca Kolowrat-Krakowská se po boku dalších českých jezdců účastnila mezinárodních skokových závodů CSI** pořádaných ve dnech 15. – 20. října v rakouském Wiener Neustadtu, kam si vzala tři koně, a to Vorietu, Calistu-T a Canona.

více

Francesca Kolowrat-Krakowská mistryní České republiky mladších juniorů

V Martinicích na Příbramsku se ve dnech 10. – 11. srpna konalo mistrovství České republiky v parkurovém skákání dětí a juniorů. Barvy Jezdeckého klubu Kolowrat hájila Francesca Kolowrat-Krakowská s Calistou-T a Tarolou D. Dařilo se jí více než dobře a své nedělní patnácté narozeniny oslavila zlatou medailí!

více

Čtvrté kolo Kolowrat Junior Cupu v Suché u Litomyšle

Druhý ročník seriálu Kolowrat Junior Cup pokračoval ve dnech 7. – 9. června v Suché u Litomyšle jako tradiční součást Skokového poháru České pojišťovny. Hned první páteční soutěž se postarala o velkou zajímavost, jelikož měla dva vítěze.

více

Jezdecký klub Kolowrat má nového trenéra

Novým trenérem Jezdeckého klubu Kolowrat je od počátku sezony 2013 David Fialka. „Od konce roku 2012 jsme v našem Jezdeckém klubu Kolowrat diskutovali novou koncepci přípravy pro následující sezonu. Plánujeme se účastnit většího počtu závodů v zahraniční, což s sebou přináší větší nároky na organizaci. Také příprava koní vyžaduje každodenní práci. Nakonec jsme se rozhodli najmout trenéra takzvaně na plný úvazek,“ prozradila předsedkyně klubu JUDr. Dominika Kolowrat-Krakowská.

více

KOLOWRAT JUNIOR CUP 2013 zahájen

Druhý soutěžní den úvodních závodů Skokového poháru České pojišťovny v pátek 19. 4. odstartoval druhý ročník rámcového seriálu Kolowrat Junior Cup. Jezdci do 18 let se mohou těšit během každých pohárových závodů minimálně na tři kvalifikační soutěže, přičemž ta nedělní bude vždy předcházet samotné Velké ceně České pojišťovny.

více

Francesca Kolowrat-Krakowská je Jezdcem roku 2012

Francesca Kolowrat-Krakowská získala titul Jezdec roku 2012 v kategorii děti - skoky a první místo v dětské kategorii Dance and Jump Stars 21 Jezdectví (s počtem 2178 bodů). Ocenění převzala na jevišti Velkého sálu pražského Žofína v rámci galavečera jezdeckého sportu KONĚ NA ŽOFÍNĚ v sobotu 2. března 2013. Gratulujeme!

více

Koně na Žofíně 2013

V sobotu 2. března se na Slovanském ostrově chystá jubilejní desátý ročník Galavečeru, spojený s vyhlašováním dvanácti kategorií ve skocích a drezuře (Jezdec roku v kategorii děti, junioři, mladí jezdci, senioři, Kůň roku a Kůň roku do 7 let), skoková a drezurní komise vyhlásí Pořadatele roku a paradrezura vítěze Paradrezurního poháru. Cenu převezme i pět nejlepších v Dance and Jump Stars 21 Jezdectví a vítězové Pavo Poháru Jezdectví. Na podiu vystoupí také ti nejlepší ve Skokovém poháru ČP 2012. Zástupci Jezdeckého klubu Kolowrat nebudou na slavnostní akci chybět.

více

Jezdecký galavečer 2013 v Radiopaláci

V sobotu 2. února 2013 byly v Radiopaláci na pražských Vinohradech předány Výroční ceny České jezdecké federace. Oceněni byli jezdci ve čtyřech kategoriích – Sportovec ČJF roku 2012, Vycházející hvězda roku 2012, Cena pro jezdce navzdory všemu a Cena za rozvoj jezdectví v České republice. Slavnostním ceremoniálem diváky provedli Yvetta Blanarovičová s Alešem Suchánkem.

více

Úspěchy Jezdeckého klubu Kolowrat

V neděli 11. listopadu 2012 se v Hradišťku konalo finále skokových závodů Čedok Cup Champions Tour - Top Ten Cup 2012. Z Jezdeckého klubu Kolowrat zaznamena úspěch Francesca, která se ve skokové soutěži ZL s koněm Calivado umístila na pátém místě a ve skokové soutěži Z s koněm Rulíkem na místě čtvrtém.

více

Francesca zvítězila v závodu Magna Racino v Ebreichsdorfu

Dne 1. listopadu 2012 se Francesca Kolowrat-Krakowská s koněm Ugue Du Paddock umístila na vítězném 1. místě v kategorii Děti/Junioři mezinárodní skokové soutěže CSI2 Magna Racino v rakouském Ebreichsdorfu obtížnosti 120/130cm. Gratulujeme!

více

Finále v Hořovicích ukončilo letošní Kolowrat Junior Cup

V neděli 30. září 2012 proběhlo v Hořovicích u Berouna velké finále seriálu závodů pro jezdce do 18 let Kolowrat Junior Cup (seriál v rámci Skokového poháru České pojištovny). V kategorii „děti a junioři do 15 let" se na třetím místě umístila Antonia Sabathilová s koněm Antalia, na druhém místě Klára Kocumová s koněm Lancer 1 a vítězkou se stala Hana Dostálová s koněm Andromeda 2.

více

Jezdecké úspěchy Francescy Kolowrat-Krakowské

Ve dnech 6.-9.9. 2012 se ve slovenském Pezinoku konala 36. Poštová Banka – Peugeot Grand Prix. Jezdecký klub Kolowrat zde zanechal úspěšnou stopu. Francesca Kolowrat-Krakowská zde v mezinárodní konkurenci obsadila jedno 2., dvě 4. a dvě pátá místa.

více